PREDAJ

1,5 izb byt v centre mesta, vnútorná loggia

Južná Trieda
149 000 €
Užitková plocha:
46 m2
Stav nehnuteľnosti:
Novorekonštruované
Výťah:
áno
Pivnica:
áno
Loggia:
vnútorná

Ponúkame na predaj 1,5 izbový panelový  byt v mestskej časti Košice-Juh na ulici Južná trieda, v širšom centre mesta s výbornou dostupnosťou MHD.

Nehnuteľnosť sa nachádza na 8 poschodi v 12poschodovom zateplenom a zrekonštruovanom panelovom dome.

Byt je kompletne zrekonštruovaný v rozsahu: 

odpad

voda

elektroinštalácia

stierky

podlahy, dlažby

plastové okná

kompletná sanita

kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi

interiérové dvere

bezpečnostné vchodové dvere

Súčasťou nehnuteľnosti je vstavaný  šatník a vnútorná loggia.

Byt je orientovaný na Východ.

K bytu prislúcha pivnica.

Tento byt osloví aj najnáročnejších klientov, ktorí nechcú dlhodobé rekonštrukcie, ale aktívne bývať od podpisu kúpnej zmluvy.

Je vhodný ako pre mladé rodiny, tak aj pre mladé dynamické páry ktoré radi trávia čas s priateľmi, pri posedení na káve.   

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.
Silvia Pethoová
Realitný maklér - konateľ