+ 5 fotiek
         
PREDAJ rezervované

1,5i byt, kompletná rekonštrukcia, 2xloggia, Stálicová ul. Košice sídl. Nad Jazerom

1,5izb byt
Stálicová ul.
93 900 €
Užitková plocha:
41 m2 m2
Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
8
Výťah:
áno
Pivnica:
áno
Loggia:
2x

So súhlasom majiteľa Vám exkluzívne ponúkame na predaj 1,5 izbový byt vo výmere 41m2 na sídlisku Nad jazerom, na ul. Stálicova, so zmenenou dispozíciou, množstvom úložného priestoru, 2xloggia, vo vežiaku, 8. poschodie z 13 /2 nové výťahy/.

Vynikajúca lokalita, vzdialená cca len 6 km od centra mesta, vyznačuje sa pokojným bývaním, rovinatým terénom, dostatkom zelene a priestorom pre športové aktivity tak pre mladých, ako aj starších.​ Vo väčšom meste, ako sú Košice, je Sídlisko Nad Jazerom doslova oázou, aj vzhľadom na prítomnosť rekreačnej zóny jazera a okolitej prírody.

Byt, o ktorý sa zaujímate je:

po kompletnej rekonštrukcii 8/2020 /fotodokumentácia realizovanej rekonštrukcie/
zväčšený úžitkový priestor /odobraté radiátory/
kúpou voľný
murované bytové jadro, nová sanita, rohová vaňa, samostatné WC
slnečný
orientácia na západ
dve klimatizačné jednotky /ovládanie /wifi/ slúžiace aj na vykurovanie
k bytu prislúcha pivnica na prízemí
nízke mesačné náklady SBD na 1 osobu 87 eur
slušní susedia
vhodný aj ako štartovací byt pre mladých alebo ideálny na prenájom

BYT pozostáva z dvoch plnohodnotných miestností:

Kuchyňa spojená s obývacou izbou a samostatná spálňa, chodba s priestorom na vstavané skrine. Kvalitná rekonštrukcia v rozsahu:

Nové elektrické rozvody v celom byte, nová ističová skrinka, zrušený plyn, znížené sadrokartónové stropy na dvojkonštrukcii, vinylová podlaha /vyliaty nyvelizačný poter/, štukové omietky jemné, murované jadro so svetlíkom, nová sanita, samostatné WC, nové interiérové dvere vrátané zárubní, vchodové dvere bezpečnostné, viacbodové s oceľovou výstužou, v kuchyni príprava rozvodov na rohovú kuchynskú linku vrátane odvodu digestoru do šachty, príprava na indukčnú varnú zónu /plyn je v byte odhlásený/, dostatočný priestor na stôl alebo menší ostrovček, v obývačke a v spálni samostatné klimatizačné jednotky /POLAR, HAIER, s vonkajším odvodom/, v obývačke aj v spálni rozvody /bez viditeľných káblov, príprava tunel/ na TV a internet /aktuálne je pripojenie na ANTIK/.

BYTOVÝ DOM: je zateplený, 2x nový výťah, modernizované spoločné priestory BD, menené vstupné brány, zvončeky. Na prízemí sa nachádzajú potraviny, otvorené do 20 hod.

Vstup do brány je možný z oboch strán.

PARKOVANIE: výborné parkovacie možnosti. V okolí BD sa nachádzajú z prednej aj bočnej strany parkoviská.

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.
Silvia Pethoová
Realitný maklér - konateľ