+ 4 fotky
       
PREDAJ

2izb na Krakovskej ul. Košice/Juh

2izb byt na vyhľadávanom sídlisku Košice /Juh
Krakovská
108 900 €
Užitková plocha:
40 m2
Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
8/9
Výťah:
áno
Pivnica:
áno

VISIT REAL s.r.o. Vám po dohode s majiteľom a osobnej obhliadke exkluzívne ponúka príjemné a tiché bývanie v kvalitne zrekonštruovanom  2.izb. byte /rok 2016/ s kuchynským kútom  v osobnom vlastníctve.  

Byt pozostáva z dvoch izieb, kuchynskej časti  a príslušenstva, ktoré tvorí kúpeľňa, WC, chodba, predsieň a komora na spoločnej chodbe). 

Byt má úžitkovú výmeru podľa portálu katastra 40 m2 (podlahová plocha bytu + plocha kumbálu na spoločnej chodbe). 

Vo vlastníctve majiteľa je aj spoluvlastnícky podiel na pozemku pod obytným domom. Byt sa nachádza na ideálnom 7.p./8.p.. Byt nemá loggiu. Nádherný výhľad na zeleň a JUH  Košíc.

DISPOZÍCIA  BYTU

Z chodby  je vstup do samostatnej toalety, kúpeľne a cez malú predsieň s dostatočným priestorom na skrine a do obývacej izby spojenej s kuchynským kútom a  spálne.

 Nová dispozícia bytu spočíva vo vytvorení samostatných vstupov do izieb vďaka vymurovaniu priečok a vytvoreniu predsiene. 

Byt je stredový, orientovaný na juhovýchod, je presvetlený, slnečný a teplý.   

Výťah stojí na každom poschodí. Byt spĺňa všetky požiadavky bytu vhodného na prenájom v prípade kúpy ako investície do nehnuteľnosti  - širšie centrum mesta, samostatné vstupy do jednotlivých častí bytu, nízke náklady na bývanie.

REKONŠTRUKCIA BYTU

Rekonštrukcia bytu prebehla v roku 2016, použité boli kvalitné stavebné a finálne materiály. 

Nová dispozícia:

  •   novovymurované jadro
  • nové elektrické rozvody, rozvody vody a odpadu
  • nové podlahy, dlažby, obklady
  • sanita /sprchovací kút/
  • nové radiátory s termostatickými hlavicami a regulátormi tepla.
  • Okná sú plastové,  vnútorné žalúzie
  • nové Interiérové dvere ,
  • bezpečnostné vchodové dvere,
  • v  izbách a v kuchyni sú podlahy plávajúce laminátové, v ostatných miestnostiach je keramická dlažba.

BYTOVÝ DOM

Spoločné priestory prešli rekonštrukciou /2019/ , menené plastové okná v spoločných priestoroch, výmena vstupnej brány, urobený bezbariérový vstup.  V roku 2021 menený nový výťah /stojí na každom poschodí/. Správu vykonáva: Správa domov Košice s.r.o., Hroncova 5, Košice. 

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Bezproblémové parkovanie pred bytovým domom a pred garážami, susedia slušní a tichí. Možná kúpa formou hypotekárneho úveru. Predaj bytu nie je ničím podmienený. Na byte nie je žiadna ťarcha. Byt je voľný a po kúpe k dispozícii na sťahovanie.

*Nízke mesačné platby - na dvoch ľudí - platba správcovi - 115,-eur.

LOKALITA

Lokalita s plnou občianskou vybavenosťou (škôlky, školy, domovy, sociálnych služieb Univerzitná nemocnica L.Pasteura, pošty, banky)  , s vvýbornou dopravnou infraštruktúrou (MHD a SAD)  a nákupnými možnosťami – v tesnej blízkosti potraviny FRESH, OC CASSOVIA,  OPTIMA, Merkury Market a iné…

V okolí je dostatok zelene, kde sa môžete poprechádzať nielen so svojimi deťmi ale aj s domácimi miláčikmi. Zónu oddychu Vám poskytnú parky, ihriská, športovo-zábavný areál Magenta na Alejovej ul.,  športovo-relaxačné centrum.

 

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.
Silvia Pethoová
Realitný maklér - konateľ