PREDAJ

3izb byt Ipeľská ul. Košice Nová rekonštrukcia

3izbový byt, nová kompletná rekonštrukcia
Ipeľská
139 500 €
Užitková plocha:
58 m2
Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
1
Výťah:
áno
Pivnica:
áno

Ponúkame na predaj novozrekonštruovaný 3izb byt v Košiciach, vo vyhľadávanej lokalite sídlisko Terasa. Toto sídlisko je veľkorysé k trávnatým plochám, parkom a detským ihriskám.

V tesnej blízkosti sa nachádza UNLP v Košiciach, kde je zabezpečená kompletná zdravotná starostlivosť.

Občianska vybavenosť je jedna z najdostupnejších v celom meste. Nachádzajú sa tu obchodné centrá, mestské úrady, magistrát mesta, verejné trhovisko, služby.

Rozloha bytu je 58m2. Tie sú využité v prospech maximálneho pohodlia a vytvorenia domova, Nehnuteľnosť sa nachádza na 1 posch. ( pod byrom je byt), ideálne pre mladé rodiny, aj starších . K bytu prislúcha kumbál. Bytový dom je zachovalý, nový výťah.

Dispozícia bytu:

Kuchyňa spojená s obývacou halou
2 samostatné izby
Kúpeľňa a samostatné WC
vstupná chodba


Zariadenie a vybavenie:

kuchynská linka z kvalitných materiálov podľa najmodernejších trendov so stavanými spotrebičmi
interierové aj extérierové dvere
nové okná
sádrové omietky a sadrokartón
podlahy
sanita v kúpeľni aj WC
keramické obklady a podlahy
kompletná elektroinštalácia

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.
Silvia Pethoová
Realitný maklér - konateľ