+ 1 fotka
 
PREDAJ

3izb byt nová rekonštrukcia ipeľská ul. v Košiciach, sídl. Terasa

3izb nová rekonštrukcia Ipeľská ul
Ipeľská ul.
141 500 €
Užitková plocha:
58 m2
Stav nehnuteľnosti:
novorekonštruované
Podlažie:
1
Výťah:
áno
Pivnica:
áno

Ponúkame na predaj novozrekonštruovaný 3izb byt v Košiciach, vo vyhľadávanej lokalite sídlisko Terasa. Toto sídlisko je veľkorysé k  trávnatým plochám, parkom a detským ihriskám.

V tesnej blízkosti sa nachádza UNLP v Košiciach, kde je zabezpečená kompletná zdravotná starostlivosť.

Občianska  vybavenosť je jedna z najdostupnejších v celom meste. Nachádzajú sa tu obchodné centrá, mestské úrady, magistrát mesta, verejné trhovisko, služby.

Rozloha bytu je 58m2. Tie sú využité v prospech maximálneho pohodlia a vytvorenia domova, Nehnuteľnosť sa nachádza na 1 posch. ( pod byrom je byt), ideálne pre mladé rodiny, aj starších . K bytu prislúcha kumbál. Bytový dom je zachovalý, nový výťah.

Dispozícia bytu:

Kuchyňa spojená s obývacou halou

2 samostatné izby

Kúpeľňa a samostatné WC

vstupná chodba

 

Zariadenie a vybavenie:

  • kuchynská linka z kvalitných materiálov podľa najmodernejších trendov so stavanými spotrebičmi
  • interierové aj extérierové dvere
  • nové okná
  • sádrové omietky a sadrokartón
  • podlahy
  • sanita v kúpeľni aj WC
  • keramické obklady  a podlahy
  • kompletná elektroinštalácia

 

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.
Silvia Pethoová
Realitný maklér - konateľ