+ 11 fotiek
                     
PREDAJ rezervované

3izb byt pražského typu na ul. Važecká, Košice - Nad Jazerom s loggiou

3izb byt Važecká
Važecká
137 900 €
Užitková plocha:
71 m2
Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav
Podlažie:
4/7
Výťah:
áno
Pivnica:
áno
Loggia:
áno

Exkluzívne v spolupráci so Silviou Pethoovou ponúkame na predaj byt  (Pražský typ) s  výmerou 71m2 plus loggia. K bytu prislúcha komora, ktorá je pred bytom na spoločnej chodbe.

Byt je v zachovalom pôvodnom stave. Svojou dispozíciou je vhodný na kompletnú rekonštrukciu (vnútorné priečky sa dajú vybrať)

Orientácia bytu východ /západ. Nachádza sa na  4./7. poschodí. 

Logia je 6 metrová, výhľad do parku  s množstvom zelene.

 Bytový dom je zateplený, použitý stavebný materiál je panel. 

 Dispozícia bytu:

  • Kuchyňa prepojená s obývacou izbou
  • Dve nepriechodné izby, z oboch vstup na veľkú loggiu s výhľadom na ihrisko
  • Kúpeľňa a samostatné WC
  • priestranná chodba vhodná na vytvorenie úložného priestoru
  • Šatník - kumbál

V celom byte sú vymenené plastové okná, laminátová podlaha, na chodbe a  v kuchynskej časti dlažba.

Sídlisko nad Jazerom, len 6km od centra mesta, najzelenšie sídlisko s vynikajúcou občianskou vybavenosťou. MŠ, ZŠ, SŠ, poliklinika, pošta, kostoly, obchodné strediská: Kaufland, Tesco, Mcdonald atď. Sídlisko Nad Jazerom sa  vyznačuje  pokojným bývaním, rovinatým terénom, dostatkom zelene a priestorom pre športové aktivity tak pre mladých, ako aj starších.​ Sídlisko Nad Jazerom Vám ponúka super športové aj kultúrne vyžitie: multifunkčné ihriská, cyklotrasy, prechádzky, korčuľovanie, člnkovanie, rybolov.  Raritou na tomto sídlisku je aj Klub vodného lyžovania TRIXEN.

Vo väčšom meste, ako sú Košice, je Sídlisko Nad Jazerom doslova oázou, aj vzhľadom na prítomnosť rekreačnej zóny jazera a okolitej prírody.

 

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.
Silvia Pethoová
Realitný maklér - konateľ