+ 7 fotiek
             
PREDAJ predané

3izb byt s loggiou, Košice - Nad Jazerom

3izb byt s loggiou, Košice - Nad Jazerom, Čingovská ul.
Čingovská
149 000 €
Užitková plocha:
64 m2
Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
5/13
Výťah:
áno
Pivnica:
áno
Loggia:
áno

VISIT REAL  Vám po dohode s majiteľom a osobnej obhliadke exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt na 5. poschodí /z 13, ulica  Čingovská %,  na sídlisku Nad jazerom v zrekonštruovanom  bytovom dome.

BYT, o ktorý sa zaujímate je:

3 izbový, výmera 64m2, (byt + pivnica) plus  zasklená loggia 3,5m2

V zateplenom bytovom dome s kamerovým systémom

2x nový výťah 

V blízkosti rekreačnej zóny

S bezbariérovým prístupom

Kamerový systém

Predajom voľný

Správu vykonáva: Spoločenstvo vlastníkov bytov

Vyhotovený znalecký posudok

Dispozícia bytu: /nákres vo fotodokumentácii/

Vstupná chodba 4,89m2

Predsieň 3,87m2

Kúpeľňa s rohovou vaňou 2,66m2

Samostatné WC 1,76m2

Kuchyňa 10,06m2

Izba I výmera 19,19m2

Izba II výmera 11,42m2

Izba III výmera 8,11m2

Pivnica 1,55m2

 

 

Rekonštrukcia bytu

Byt prešiel rekonštrukciou v roku 2010, v rámci ktorej bola zrealizovaná a dispozičná úprava kúpeľne a WC. Pre náročnejších je vhodným riešením  modernizácia bytu.  Byt je orientovaný na juhovýchod.

 

LOKALITA:

Vzdialená len 6km od centra mesta, najzelenšie sídlisko s vynikajúcou občianskou vybavenosťou. MŠ, ZŠ, SŠ, poliklinika, pošta, kostoly, obchodné strediská: Kaufland, Tesco, Mcdonald atď. Sídlisko Nad Jazerom sa  vyznačuje  pokojným bývaním, rovinatým terénom, dostatkom zelene a priestorom pre športové aktivity tak pre mladých, ako aj starších.​ Sídlisko Nad Jazerom Vám ponúka super športové aj kultúrne vyžitie: multifunkčné ihriská, cyklotrasy, prechádzky, korčuľovanie, člnkovanie, rybolov.  Raritou na tomto sídlisku je aj Klub vodného lyžovania TRIXEN.
Vo väčšom meste, ako sú Košice, je Sídlisko Nad Jazerom doslova oázou, aj vzhľadom na prítomnosť rekreačnej zóny jazera a okolitej prírody. 

 

 

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

Pre viac informácií a záujem o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle +421 905 473 512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.
Silvia Pethoová
Realitný maklér - konateľ