PREDAJ

Budova na podnikanie Lubeník okres Revúca, pozemok 3196 m2

Budova na podnikanie Lubeník, okres Revúca
Lubeník
Volajte
Užitková plocha:
940 m2
Plocha pozemku:
3196

Realitná kancelária VISIT REAL, s.r.o. Vám exkluzívne v spolupráci so Zdenkou Chovancovou ponúka na predaj budovu určenú na podnikanie.

Viacpodlažná budova so zastavanou plochou 940 m² a pozemkom 3.196 m² pozostáva z :

1. Podlažie

* Potraviny s 3 skladmi a sociálnym zariadením

* Bowling club

* Výrobňa šalátov s kuchyňou a skladmi. Chladiarenské boxy a šatňa.

* Kancelária

* 2 izbový byt

2. Podlažie

* Priestory sú pripravené na rekonštrukciu. Vhodné využitie napríklad, ako sociálne zariadenie pre dôchodcov s bývaním, či iný druh ubytovania.

 

Pivničné priestory Väčšia časť budovy je podpivničená. V pivnici sa nachádza kotol plynový, ako aj na štiepku.

Na pozemku :

* Trojgaráž Do každej časti budovy je samostatný vchod.

Pozemok je z časti oplotený. Na pozemku sa nachádza vyasfaltovaná parkovacia plocha a príjazdová cesta. Nehnuteľnosť má veľký potenciál pre rôzne druhy podnikateľských aktivít.

Ak hľadáte priestory pre naplnenie Vašich podnikateľských plánov, táto budova môže byť pre Vás vhodnou voľbou.

Cena nehnuteľnosti a detailnejšie fotografie sú na vyžiadanie v realitnej kancelárii.

 

Pre viac informácií a záujem o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle 0910 562 604 alebo mailom: zdenka.chovancova@protonmail.com. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na kúpu pre všetky banky/realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

Pre viac informácií a záujem o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle 0910562604 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.
Ing. Zdenka Chovancová
maklér