+ 1 fotka
 
PREDAJ rezervované

Chata v lokalite Borda, Košice - okolie s pozemkom 550m2

Chata v lokalite Borda
Borda
56 900 €
Exkluzívne ponúkame na predaj  chatu v rekreačnej lokalite BORDA, cca 25 km od Košíc, v lesnom prostredí Slanských vrchov, obec  Košický Klečenov /katastrálne územie Nižná Kamenica/, neďaleko hlavného ťahu v smere Košice-Michalovce.
 
Chata s úžitkovou výmerou 50m2 sa nachádza  v krásnom prostredí pod lesom, na oplotenom pozemku o výmere 550m2+ podiel na spoločných pozemkoch a súkromnej asfaltovej prístupovej ceste, so vstupom cez rampu /všetko vysporiadané v osobnom vlastníctve/.
 
 
Chata má pridelené súpisné číslo. V okolí je množstvo chát s celoročným bývaním . 
 
Jedná sa o drevenú stavbu s prízemím – hala, kuchyňa, splachovacie WC a kúpeľňa a poschodím určeným na spanie, s vonkajším krbom. 
Materiál strechy - plech so zateplením.
Inžinierske siete:
 
Vlastná studňa hĺbka 13m, s filtrami,  pitná voda
Kanalizácia - výhoda oproti iným záhradkársky lokalitám
Kúrenie – el. radiátory 
Televízia cez anténu O2, aj internet cez O2. 
 
Krásne prostredie ,ticho, absolútny relax. 
 
Lokalita je vyhľadávanou pre množstvo turistických zaujímavosti a desiatky kilometrov trás pre peších aj cykloturistov, ale aj na hubárčenie alebo len oddych s deťmi, ktoré tu nájdu bohaté vyžitie.
Pred chatou multifunkčne ihrisko, v blízkosti sa nachádzajú tenisové kurty - k dispozícii  všetkým chatárom. 
Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.
Silvia Pethoová
Realitný maklér - konateľ