+ 14 fotiek
                           
PREDAJ

Jazero 2izb kompletne zrekonštruovaný byt s loggiou a šatníkom, Talinská ul.

2izb byt na Talinskej ul.
Talinská
159 900 €
Užitková plocha:
50 m2
Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
5
Výťah:
áno
Pivnica:
áno
Loggia:
áno

VISIT REAL  Vám po dohode s majiteľom a osobnej obhliadke exkluzívne ponúka na predaj priestranný  2 izbový byt na 5. poschodí /z 9,  Talinská ul. na sídlisku Nad jazerom .  K predaju je pripravený Znalecký posudok.

BYT, o ktorý sa zaujímate je:

2izbový, priestranný 50m2  (byt + pivnica) plus výmera loggie , so samostatným šatníkom

Zmenená dispozícia bytu

Náklady na bývanie: 3 osoby/160€

Orientácia V-Z

V blízkosti rekreačnej zóny

Správu vykonáva: SBD IV, Levočská 3, Košice

Mesačné náklady na 3 osoby:

Byt uvoľnený dohodou

Zariadenie bytu /sedacia súprava, TV stolík, komoda, manželská posteľ z masívu, šatníková skriňa, kuchynský stôl so stoličkami/ dohodou

Dispozícia a rekonštrukcia bytu /2019/ : priložený pôdorys

Nová elektrika, rozvody vody, murované jadro /kúpeľňa s rohovou vaňou, WC samostatné/,sadrokartónové podhľady s bodovým osvetlením,  plastové okná, vchodové dvere bezpečnostné, laminátové podlahy, dlažba

Kuchyňa na mieru so vstavanými spotrebičmi /elektrická rúra, plynová varná zóna, umývačka riadu, kombinovaná chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, digestor/

1x obývacia izba orientácia západ

1x spálňa s balkónom , orientácia východ

Kúpeľňa s vaňou, samostatné WC

BYTOVÝ DOM:

Postavený v roku 1993

Výmena stupačiek,  okien a dverí, dlažieb na spoločných priestoroch

Nová maľovka

Kamerový systém

Výťah s medziposchodím

Veľmi čistý, udržiavaný vchod, slušní susedia

Náklady na bývanie: 3 osoby/160€

LOKALITA:

Vzdialená len 6km od centra mesta, s vynikajúcou občianskou vybavenosťou. MŠ, ZŠ, SŠ, poliklinika, pošta, kostoly, obchodné strediská: Kaufland, Tesco, Mcdonald atď. Sídlisko Nad Jazerom sa  vyznačuje  pokojným bývaním, rovinatým terénom, dostatkom zelene a priestorom pre športové aktivity tak pre mladých, ako aj starších.​ Sídlisko Nad Jazerom Vám ponúka super športové aj kultúrne vyžitie: multifunkčné ihriská, cyklotrasy, prechádzky, korčuľovanie, člnkovanie, rybolov.  Raritou na tomto sídlisku je aj Klub vodného lyžovania TRIXEN.
Vo väčšom meste, ako sú Košice, je Sídlisko Nad Jazerom doslova oázou, aj vzhľadom na prítomnosť rekreačnej zóny jazera a okolitej prírody. 

 

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.
Silvia Pethoová
Realitný maklér - konateľ