+ 2 fotky
   
PREDAJ

Ponúkame chatu v lokalite Ružín

Predaj chata s pozemkom na Ružíne
Ružín
74 900 €

Visit Real sro v exkluzívnom zastúpení Silviou Pethoovou ponúka na predaj chatu so súpisným číslom na Ružíne s odkúpeným pozemkom vo vzdialenosti cca 30 km od Košíc.  Prístup k chate je po betónovej ceste so vstupom cez Jaklovce, za Pytliakovou krčmou . Chata v lesnom prostredí , kde v okolí sú aj celoročne užívané chaty má prístup  k ružínskej  priehrade pešou chôdzou 10 min a určite    splní očakávania na kúpanie, člnkovanie, rybolov, ale aj hubárčenie.

Pozemok:

rozloha pozemku : 218m2

Chata:

zastavaná plocha 69m2 vrátane vonkajšej terasy, úžitková plocha cca 60 m2, postavená v 90tych rokoch, materiál tehla, strecha plechová,  vonkajšie omietky brizolit, nové nátery dverí a okien, drevených okeníc  v roku 2021, podlahy v chate betón + lino

Dispozícia:

zapustené prízemie: garáž s technickou miestnosťou, výmera cca 40m2 s bočným prestrešeným murovaným schodiskom

l. PP – vonkajšia zastrešená terasa s bodovým osvetlením,  vstup do zádveria , kuchynka so sporákom a plynovou bombou, kúpeľňa s menšou vaňou, splachovacie WC,  obývačka s výstupom na balkón s krásnym výhľadom

 II. NP – podkrovie – vstup z obývačky cez drevené schodisko - 2 spálne, kde sa v súčasnosti nachádza na spanie 6 postelí, možnosť upraviť podľa vlastných predstáv.   

Siete: elektrika 220V, 380V, voda-studňa, trativod,  ohrev vody bojlerom Tatramat, v chate je urobená príprava na vykurovanie – rozvody  -  namontované radiátory /v podkroví 2ks, na prízemí l ks/ - nutné dokúpiť elektrický kotol /aktuálne sa vykurovalo elektrickými ohrievačmi/, komín – nevyužívaný – možnosť dorobenia krbu  v obývačke.

 

 

 

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.
Silvia Pethoová
Realitný maklér - konateľ