PREDAJ

PREDAJ 1izbový tehlový byt, Košice-Sever, Kisdyho ulica, 37m2

1izbový tehlový byt
Kisdyho ulica, Košice-Sever
89 000 €
Užitková plocha:
37 m2
Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav
Podlažie:
vyvýšené prízemie
Výťah:
nie
Pivnica:
nie

VISIT REAL EXKLUZÍVNE  ponúka po dohode s majiteľom a osobnej obhliadke  na predaj 1izbový tehlový byt, 37m2, na prízemí.  V byte je samostatná kuchyňa /orientácia S/ a izba do dvora /orientácia J/, sú vymenené plastové okná. Byt je vhodný na prerobenie  podľa vlastných predstáv.  

Byt sa nachádza v zrekonštruovanom tehlovom bytovom dome vo vyhľadávanej, tichej  lokalite takmer v centre mesta, s bezproblémovým parkovaním.

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.