+ 19 fotiek
                                     
PREDAJ

Predaj 3izbový byt, 68m2 + loggia + kumbál pred bytom, pivnica, Bukovecká ulica, Košice-NAD JAZEROM,

3izb byt Bukovecká ul., Sídlisko Nad Jazerom
Bukovecká
179 900 €
Užitková plocha:
68 m2
Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
4
Výťah:
áno
Pivnica:
áno

VISIT REAL  Vám po dohode s majiteľom a osobnej obhliadke exkluzívne ponúka na predaj priestranný  3 izbový byt na  4. poschodí /z 10, vo vežiaku,  Bukovecká ul. na sídlisku Nad jazerom v zrekonštruovanom bytovom dome s dvoma výťahmi.

BYT, o ktorý sa zaujímate je:

  • 3izbový, priestranný 68m2  (byt + pivnica+ kumbál) plus výmera loggie
  • zmenená dispozícia bytu, zväčšená kúpeľňa, príjemné prepojenie kuchyne s obývačkou
  • V blízkosti rekreačnej zóny
  • Bez dopravných zdržaní
  • Výborná občianska vybavenosť

Názor makléra:

Nehnuteľnosť, o ktorú sa zaujímate má vynikajúcu polohu vzhľadom aj na súčastnú rekonštrukciu Slaneckej cesty -  Lokalita bez dopravného obmedzenia. Veľkou výhodou je umiestnenie kočíkarne v pivničných priestoroch, posilňovňa pre vlastníkov bytov za poplatok 50centov na hodinu. Za blokom ohradené cvičisko pre psov, detské ihrisko nové a stroje na cvičenie Dostatok voľných parkovacích miest.  Samozrejmosťou dostupnosť obchodov ( Potraviny Fresh), centrá voľného času, školky školy. Byt spĺňa štandardy moderného bývania.

Správu vykonáva: Prvá Košická Správcovská spoločnosť

Náklady na bývanie: 160€ (2 osoby) + energie2222

Dispozícia a rekonštrukcia bytu /2009/ :

Nové elektrické rozvody, rozvody vody, murované jadro, plastové okná, bezpečnostné dvere

Obývačka s výstupom na loggiu , orientácia západ

1x izba, orientácia západ

1x izba, orientácia juhovýchod

Kuchyňa orientácia západ

Kúpeľňa s vaňou, sprchovací kút, samostatné WC

LOKALITA:

Vzdialená len 6km od centra mesta, s vynikajúcou občianskou vybavenosťou. MŠ, ZŠ, SŠ, poliklinika, pošta, kostoly, obchodné strediská: Kaufland, Tesco, Mcdonald atď. Sídlisko Nad Jazerom sa  vyznačuje  pokojným bývaním, rovinatým terénom, dostatkom zelene a priestorom pre športové aktivity tak pre mladých, ako aj starších.​ Sídlisko Nad Jazerom Vám ponúka super športové aj kultúrne vyžitie: multifunkčné ihriská, cyklotrasy, prechádzky, korčuľovanie, člnkovanie, rybolov.  Raritou na tomto sídlisku je aj Klub vodného lyžovania TRIXEN.

 

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.
Silvia Pethoová
Realitný maklér - konateľ