+ 2 fotky
   
PREDAJ

Predaj 3izbový byt 71m2+loggia 7m2+GARÁŽ 17m2 Lidické námestie, FURČA

3izb byt Furča, Lidické námestie
Lidické námestie
135 000 €
Užitková plocha:
71 m2
Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia
Výťah:
áno
Pivnica:
áno
Loggia:
áno

VISIT REAL  Vám po dohode s majiteľom a osobnej obhliadke exkluzívne ponúka na predaj priestranný  3 izbový byt na  5. poschodí /z 9, v mestskej časti Dargovských hrdinov na ulici Lidické námestie.

BYT, o ktorý sa zaujímate je:

  • 3izbový, priestranný 71,40m2  (byt + pivnica+ kumbál pred bytom, v byte šatník) plus výmera loggie s markízou  7m2
  • zmenená dispozícia bytu, zväčšená kúpeľňa, príjemné prepojenie kuchyne s obývačkou
  • nemá bočných susedov
  • tichá lokalita, pekný výhľad na mesto
  • V blízkosti lesopark, veľa zelene, výbežisko
  • Bez dopravných zdržaní
  • Výborná občianska vybavenosť
  • Možnosť dokúpenia GARÁŽE (cena garáže 27.000,-€) hneď vedľa bytového domu, 1min.  – evidovaná ako nebytový priestor v susediacej novostavbe – samostatne uzatvorená dverami, vstup do BD na diaľkové ovládanie– výmera 17m2

Názor makléra:

Nehnuteľnosť, o ktorú sa zaujímate má výhodnú polohu a  vynikajúcu občiansku vybavenosť.. Za blokom výbežisko pre psov,  detské ihrisko.  Samozrejmosťou dostupnosť obchodov Fresh, Lidl, cenrá voľného času, školky školka, priamo za obytným domom. Bývanie vhodné tak ako pre mladé rodiny s deťmi, ako aj mladé páry , výborná dostupnosť do centra mesta. Byt spĺňa štandardy moderného bývania.

Správu vykonáva: SBD III, Košice, plánované zatepľovanie bytového domu a výmena výťahu, dostatok zdrojov vo fonde opráv, bez navýšenia, v štádiu už vybratej firmy  

Náklady na bývanie: 170€ (3 osoby)

Dispozícia a rekonštrukcia bytu /2009/ :

Nové elektrické rozvody, rozvody vody, murované jadro, plastové okná, protipožiarne  dvere

Obývačka spojená s kuchyňou,   výstup na loggiu , orientácia východ

2 x nepriechodná izba

Predsieň so šatníkom

Kúpeľňa s vaňou, spojená s WC oddelená múrikom

LOKALITA:

Dobrá dostupnosť autom do centra mesta, s vynikajúcou občianskou vybavenosťou. MŠ, ZŠ, SŠ, poliklinika, pošta, kostoly, obchodné strediská. Táto lokalita    sa  vyznačuje  pokojným bývaním, dobrou dostupnosťou MHD, dostatkom zelene a priestorom pre športové aktivity tak pre mladých, ako aj starších, Raritou  na tomto sídlisku je blízky lesopark s cyklotrasou.  

 

 

 

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.
Silvia Pethoová
Realitný maklér - konateľ