+ 25 fotiek
                                                 
PREDAJ

Predaj, 3izbový byt s dvoma loggiami, Meteorová ulica, Košice-NAD JAZEROM

3izb byt Meteorová ul. Košice
Meteorová ul.
179 900 €
Užitková plocha:
69 m2
Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia
Výťah:
áno
Pivnica:
nie
Loggia:
2x

VISIT REAL  Vám po dohode s majiteľom a osobnej obhliadke exkluzívne ponúka na predaj priestranný  3 izbový byt na 2. poschodí /z 13, vo vežiaku,  Meteorová ul. na sídlisku Nad jazerom v zmodernizovanom bytovom dome.

Znalecký posudok je v procese spracovania, byt okamžite k predaju.

BYT, o ktorý sa zaujímate je:

  • 3izbový, priestranný 69m2  (byt + pivnica) plus výmera dvoch loggií cca 7m2
  • V zmodernizovanom bytovom dome s dvoma novými výťahmi
  • V blízkosti rekreačnej zóny
  • Bez tiarch
  • S bezbariérovým prístupom

Predajom voľný

Správu vykonáva: LIMEA-správa domov, s.r.o.

Dispozícia bytu:

Vstupná chodba, kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC, obývacia izba, orientácia západ,  s výstupom na loggiu s tieniacimi žalúziami, kuchyňa, orientácia západ,  s výstupom na loggiu s tieniacimi žalúziami, spálňa, orientácia sever, detská izba, orientácia sever, zvnútra zateplená 2cm polystyrénom.
 

Rekonštrukcia bytu v roku 2020 v rozsahu:

Murované jadro – veľký sprchovací kút, nová elektrika s bodovým osvetlením – okruh chodba, jadro, kuchyňa,  rozvody vody,  plastové okná, vchodové dvere bezpečnostné, viacbodové, .nová kuchynská linka, plávajúce podlahy.

BYTOVÝ DOM:

Modernizácia v roku 2015

Zateplenie, nové stupačky, kamerový systém na chodbách, dva nové výťahy, v nebytových priestoroch na prízemí sa nachádza spoločná kočikáreň.

LOKALITA:

Vzdialená len 6km od centra mesta, najzelenšie sídlisko s vynikajúcou občianskou vybavenosťou. MŠ, ZŠ, SŠ, poliklinika, pošta, kostoly, obchodné strediská: Kaufland, Tesco, Mcdonald atď.

Sídlisko Nad Jazerom sa  vyznačuje  pokojným bývaním, rovinatým terénom, dostatkom zelene a priestorom pre športové aktivity tak pre mladých, ako aj starších.​

Ponúka super športové aj kultúrne vyžitie:

multifunkčné ihriská, cyklotrasy, prechádzky, korčuľovanie, člnkovanie, rybolov.  Raritou na tomto sídlisku je aj Klub vodného lyžovania TRIXEN.


Vo väčšom meste, ako sú Košice, je Sídlisko Nad Jazerom doslova oázou, aj vzhľadom na prítomnosť rekreačnej zóny jazera a okolitej prírody.  

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.
Silvia Pethoová
Realitný maklér - konateľ