PREDAJ rezervované

Predaj 4 izbový byt Košice, Ťahanovce, Viedenská ul.

4izb byt sídl. Ťahanovce
Viedenská ul., sídl. Ťahanovce
118 500 €
Užitková plocha:
81 m2
Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav
Podlažie:
2
Výťah:
áno
Pivnica:
áno
Loggia:
áno

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti ponúkame exkluzívne  na predaj 4 izbový byt s lodžiou, v pokojnej časti sídliska Ťahanovce, na ulici Viedenská. Podlahová plocha bytu je 81 m2 + zasklená lodžia o výmere 3,6m2. Byt sa nachádza na ideálnom 2. poschodí zo 7.


Byt je v osobnom vlastníctve, s možnosťou financovania aj na hypotekárny úver. Je ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv, má už  murované jadro, plastové okná /okrem obývačky/, inak vo veľmi peknom , slušnom pôvodnom stave, udržiavaný. Orienácia bytu:  západ: obývačka, spálňa s výstupom na loggiu , východ: kuchyňa a dve izby.  V chodbe sa nachádza vstavaná zrkadlová skriňa.

K bytu prislúcha pivnica o výmere 1,94 m2 a k dispozícii je aj kočikáreň na prízemí. Bytový dom je pomerne mladý - bol postavený v roku 1996, neskôr prešiel rekonštrukciou strechy a výťahu. Správcom bytu je SBD Vojenská /mesačný zálohový predpis na 4 osoby po vyúčtovaní cca 170 eur/.


Veľkou výhodou je blízkosť lesa a bezproblémové parkovanie v porovnaní s inými časťami sídliska a tiež vynikajúca občianska vybavenosť /zdravotné stredisko, obchody, školy, škôlky, kultúra, šport, kostol,.../ Byt je kúpou voľný.   ODPORÚČAM VIDIEŤ!!! 

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.
Róbert Tomčík
Realitný maklér