+ 3 fotky
     
PREDAJ

Predaj 5izb RD – nadštandardnú novostavbu , obec Čaňa, Košice-Okolie

Predaj 5izb RD , obec Čaňa, Košice-Okolie
Čaňa
328 000 €
Užitková plocha:
150 m2
Plocha pozemku:
882
Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

VISIT REAL s.r.o  a Silvia Pethoová ponúkame na predaj 5izb RD  – nadštandardnú novostavbu ,  obec Čaňa, Košice-Okolie. Nehnuteľnosť sa nachádza v novej zástavbe na pozemku s rozlohou 882 m2.

Dispozícia RD:

Úžitková plocha 150 m2. Obývacia izba s galériou, moderne prepojená s kuchyňou a jedálňou ,4 samostatné izby, z dvoch možnosť výstupu na pozemok s oddychovou zónou, z jednej izby možnosť vytvoriť garáž s veľkou bránou /technická príprava podľa projektovej dokumentácie/,kúpeľňa č. 1 /práčovňa/: WC, sprchovací kút, pračka, umývadlo, kúpeľňa č. 2: WC, vaňa, sprchovací kút / bez skla/, 2x umývadlo

Interiér RD:

Kuchyňa so špajzou, kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi (chladnička, elektrická rúra, indukčná zóna, umývačka riadu, digestor, mikrovlnná  rúra ), kameninový drez. Podlahy – laminát (3 izby, kuchyňa), keramická dlažba (1izba, kuchyňa, kúpeľne, chodba). V interiéri je dostatok úložného priestoru. Steny - kúpeľne /keramický obklad/, izby /sádrové omietky/. Vo všetkých izbách bodové osvetlenie. Príjemnú atmosféru vytvorí krb s krbovou vložkou a komínom.

Technické údaje RD:

RD bol skolaudovaný bol v roku 2016. Obvodové murivo je z pórobetónu Porfix hrúbky 300 m3 so zateplením EPS hr.200mm. Okná sú plastové s izolačným trojitým sklom.

Strecha - drevený krov so zateplením a pokrytá pálenou škridlou Tondach/ krov využiteľný pochôdzny/. Vstup do galérie cez stropné vysúvacie schodíky / na povale dosky/. Vykurovanie je podlahové elektrické / topné káble/. Ohrev vody bojler so zásobníkom. Rekuperácia vzduchu. Pozemok je z troch strán oplotený.

IS siete RD:

Asfaltová verejná komunikácia. Optická prípojka /internet, TV/. Voda je privedená z vlastnej studne na pozemku pomocou domácej vodárne /urobená predpríprava na obecný vodovod – šachta/. Odpad je napojený na verejnú kanalizáciu.

Prevádzkové náklady: energie 120€

Technické zázemie, ktoré sa nachádza na pozemku RD:

Zabudovaná podzemná nádrž na dažďovú vodu. Závlaha trávnatej plochy /zdvihnutá úroveň terénu s odvodnením žľabmi a zvodmi/. Predpríprava na ekologické chladenie /výmenník voda – vzduch/

Je nutné dokončiť exterierovú omietku fasády, spevnené plochy, pričom materiál už je pripravený. Predné oplotenie s bránkami

Obec Čaňa je známa pre svoj pokojný životný štýl a je ideálnym miestom pre rodiny.

Má výbornú občiansku vybavenosť -  základnú a materskú školu, obchodné strediská, športoviská - ľadová plocha,  zdravotné stredisko a pobočky bánk. Pre milovníkov prírody je v blízkosti množstvo krásnych miest na prechádzky a aktivity na čerstvom vzduchu.

Veľký potenciál vidíme vo výstavbe parku VOLVO, čo prinesie mnohé príležitosti pre rozvoj a zviditeľnenie okolitých obcí či už v otázkach infraštruktúry, alebo pracovných príležitosti, zlepšenie kultúrnych a iných oblastí.

 

 

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

Pre viac informácií a záujem o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle +421 905 473 512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.
Silvia Pethoová
Realitný maklér - konateľ