+ 1 fotka
 
PREDAJ

Predaj stavebný pozemok košice-okolie-nižná kamenica-18 km od Košíc

Stavebný pozemok
Nižná Kamenica
55 000 €
Plocha pozemku:
600 m2

Exkluzívne ponúkame na predaj ideálny rovinatý stavebný pozemok v zastavanom území obce Nižná Kamenica so stanoviskom obce o určení pozemku na výstavbu rodinného domu.

Pozemok má rozlohou 600 m2, ideálne rozmery na stavbu bungalovu : 23,7 m x 25,40 m.

K pozemku vedie vysporiadaná obecná prístupová cesta.

Inžinierske siete ( termín začaťia august 2020 ukončenie október, november 2020): napojenie na elektriku, optiku. obecný vodovod

Plyn ani kanalizácia sa v obci nenachádzajú.

V ponuke na predaj sú aj ďalšie 3 susediace pozemky, o rozmere 600 m2, takže v prípade záujmu možnosť kúpy aj susediaceho pozemku.

Výhodou obce je poloha v blízkosti Košíc – do metropoly východného Slovenska je to z Nižnej Kamenice len 15 minút autom. Obec má veľmi dobré autobusové spojenie so strediskovou obcou Bidovce aj s Košicami. Je vzdialená od Košíc iba 18 km. Obec sa nachádza v malebnom prostredí Slanských vrchov a atraktívnym je aj historický park pri kaštieli v jej centre.

Nechýbajú tu obchody, kostoly, historické budovy, prekrásny park a futbalové ihrisko. Obec je zriaďovateľom základnej školy a materskej školy. Obec má veľmi dobré autobusové spojenie so strediskovou obcou Bidovce aj s Košicami. Je vzdialená od Košíc iba 18 km.

Obec je bez neprispôsobivých občanov.

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.
Silvia Pethoová
Realitný maklér - konateľ