+ 8 fotiek
               
PREDAJ predané

Predaj tehlový 1izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Košice JUH, Pasteurova ul.

1izb byt Pasteurova ul. Košice
Pasteurova ul.
113 000 €
Užitková plocha:
31 m2
Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
2
Výťah:
áno
Pivnica:
áno

Realitná kancelária VISIT REAL  Vám exkluzívne ponúka na predaj  tehlový 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii.

Nepremeškajte príležitosť  získať pre Vás nové bývanie v  blízkosti  Starej nemocnice L. Pasteura Košice,  na skok od Auparku alebo  investičnú príležitosť na prenájom.

Výhodou lokality je parkovanie vo dvore,  kľudná, jednosmerná ulica, bezprostredná dostupnosť do centra mesta /chôdzou cca 7 minút/. 

Byt sa nachádza na 2. poschodí  v trojposchodovom zrekonštruovanom  bytovom  dome s novým preskleným výťahom. Byt bol nadčasovo  kompletne rekonštruovaný v roku 2015. Dispozične  pozostáva:

Vstupná chodba – veľa úložného priestoru / vstavané skrine/

Kúpeľňa spojená s WC – nová sanita, sprchovací kút,  

Kuchyňa – výmera : 3,5 x 2,5, veľká nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi zn. Elektrolux /zabudovaná chladnička s mrazničkou, indukčná varná zóna, elektrická rúra/, pračka so sušičkou,2 dostatočne veľký  priestor na umiestnenie stola a  stoličiek

Izba- výmera 3,5x4,2 – vkusne oddelený priestor na spanie

Nízke nájomné: 108 Eur + médiá

Pivnica 3m2

Celková výmera 31 m2

V spoločných priestoroch kočikáreň

Správca: Spraving s.r.o.

Možnosť prenajímať cca za 450 eur

Bytový dom zateplený, nová strecha, vkusne upravený vchod, vymenené stupačky, rozvody v bytovom dome. V okolí bytového domu veľa zelene, parky, detské ihriská, obchodné centrum Astória.

 
Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.
Silvia Pethoová
Realitný maklér - konateľ