+ 9 fotiek
                 
PREDAJ

PREDAJ TEHLOVÝ, VEĽKÝ 1 izbový byt s parkovaním, Košice, Juh, v blízkosti AUPARKU

Brezová
136 900 €
Užitková plocha:
52 m2
Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav
Podlažie:
2
Výťah:
nie
Pivnica:
áno
Loggia:
áno

Realitná kancelária VISIT REAL  Vám v spolupráci so Silviou Pethoovou exkluzívne ponúka na predaj úžitkovou plochou veľkorysý,  tehlový 1-izbový byt s balkónom a pivnicou na ulici Brezová  v Košiciach.

Nepremeškajte príležitosť  získať pre Vás nové bývanie v tesnej blízkosti centra, na skok od Auparku alebo  investičnú príležitosť, či už na ďalší predaj alebo prenájom.

VÝHODOU  tejto nehnuteľnosti  je parkovanie vo dvore, Bytový dom sa nachádza v pokojnej , jednosmernej ulici, bezprostredná dostupnosť do centra mesta. 

Byt sa nachádza v 3.poschodovom tehlovom  bytovom dome na 2. poschodí bez výťahu.

Byt  je klasická stavba z 50tych rokov, kde sa dával dôraz na veľkosť priestorov čo umužňuje modernú  rekonštrukciu, výhodou sú vysoké stropy v izbe a ostatných priestoroch bytu. Ďalšou veľkou výhodou je absencia nosných priečok - možnosť zmeniť dispozíciu bytu.

Nehnuteľnosť  má rozlohu 64m2, z toho podlahová vykurovaná plocha bytu 52m2, balkón z kúpeľne 6m2,  pivnica 12,20m2,  je orientovaný na východ.

Byt je prakticky v pôvodnom stave, menená sanita a plastové okná, ale veľmi dobre udržiavaný.

Tak ako sme spomínali  vyžaduje  úpravy, aby spĺňal všetky Vaše predstavy o modernom bývaní.  


Podrobný popis bytu:
 
VLASTNÍCTVO : osobné, bez tiarch

IZBA: 18,95m2

KOMORA: 1,66m2

KUCHYŇA: 9,65m2

KÚPEĽŇA: 6,46m2

WC: samostatné 1,88m2

PREDSIEŇ: 13,20m2

BALKÓN: 6m2

KÚRENIE: ústredné , teplovodnými radiátormi

OKNÁ: plastové 

DVERE: protipožiarne /vchodové/

SPRÁVA BYTU: BPMK, Južné nábrežie, Košice

Mesačné náklady správca: 113 eur /z toho fond opráv 41,44eur/.

V blízkosti sa nachádza Fakultná nemocnica L. Pasteura, všetky odborné ambulancie, OC Astória, zastávka MHD  do 5 min.

Výborná občianska vybavenosť, samozrejmosťou sú základné školy /Požiarnická, Staničná, Gemerská/, materské škôlky/ Smetanova, Oštepová/  V tesnej blízkosti Lidl,  OC Aupark , historické centrum ,mestský park, plaváreň, kúpalisko, železničná a autobusová stanica, podnikateľské centrum., škola, škôlka.

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.
Silvia Pethoová
Realitný maklér - konateľ