PRENÁJOM

Prenájom, 1 izbový, byt 29m2 s pivnicou, moderná rekonštrukcia pre náročného klienta Kaspická ul. , Košice-NAD JAZEROM

Prenájom 1zb. byt Kaspická ul.
Kaspická
520 €
Užitková plocha:
29 m2
Stav nehnuteľnosti:
Novorekonštruované
Podlažie:
3/7
Výťah:
áno
Pivnica:
áno

VISIT REAL  Vám po dohode s majiteľom a osobnej obhliadke exkluzívne ponúka na prenájom 1 izbový byt na 3/7 poschodí na Kaspickej ul. sídlisko Nad jazerom.

BYT, ktorý ponúkame na prenájom je:

Priestranný 29m2  (byt + pivnica) 

Zmenená dispozícia bytu, s ergonomicky navrhnutým rozmiestnením a rozdelením priestoru.  Spojená kuchyňa s obývacou izbou. Izba vybavená pohovkou, TV stolíkom, konferenčný stolík, jedálenský kútik.

Veľmi efektná je predeľovacia lamelová stena, ktorá vytvára súkromie pre nočnú časť bytu s manželskou posteľou.

Kuchyňa: Na mieru navrhnutá kuchynská linka, so vstavanými spotrebičmi (el. varná doska, el. rúra, kombinovaná chladnička s mrazničkou, digestor, ) + práčka

Kúpeľňa s WC:

Rekonštrukcia  s vysoko kvalitných materiálov,

Sprchový kút

Umývadlo

Skrinka pod umývadlo

Geberit

Keramická dlažba

V byte sú nové bezpečnostné dvere.

V blízkosti rekreačnej zóny

S bezbariérovým prístupom 

Nehnuteľnosť dostupná od 1.4.2023. Pri podpise zmluvy úhrada depozit ( 1 mesačný nájom)  + mesačný nájom vopred (1040€)

LOKALITA:

Vzdialená len 6km od centra mesta, s vynikajúcou občianskou vybavenosťou. MŠ, ZŠ, SŠ, poliklinika, pošta, kostoly, obchodné strediská: Kaufland, Tesco, Mcdonald atď. Sídlisko Nad Jazerom sa  vyznačuje  pokojným bývaním, rovinatým terénom, dostatkom zelene a priestorom pre športové aktivity tak pre mladých, ako aj starších.​ Sídlisko Nad Jazerom Vám ponúka super športové aj kultúrne vyžitie: multifunkčné ihriská, cyklotrasy, prechádzky, korčuľovanie, člnkovanie, rybolov.  Raritou na tomto sídlisku je aj Klub vodného lyžovania TRIXEN.
Vo väčšom meste, ako sú Košice, je Sídlisko Nad Jazerom doslova oázou, aj vzhľadom na prítomnosť rekreačnej zóny jazera a okolitej prírody.  

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.
Silvia Pethoová
Realitný maklér - konateľ