+ 11 fotiek
                     
PRENÁJOM

Prenájom 3izb byt Košice - Terasa

Prenájom 3izb byt Košice - Terasa
Gudernova
670 €
Užitková plocha:
68 m2
Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
7
Výťah:
áno
Pivnica:
áno
Loggia:
áno

Naša realitná kancelária VISIT REAL s.r.o. v spolupráci so Silviou Pethoovou ponúka na dlhodobý prenájom 3 izbového bytu vo vyhľadávanej lokalite.

3 izbový byt je  kompletne zariadený so všetkými spotrebičmi:

automatická práčka, televízory, rádio, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra,rýchlovarná kanvica, vysávač, sprchovací kút a ostatné štandardné vybavenie.

Byt je vo výbornom stave, čiastočne zrekonštruovaný v  kompletne zrekonštruovanom bytovom dome.

Má rozlohu cca 68 m2 s veľkým balkónom a s výhľadom do parku.

V byte sa je k dispozícii vnútorný kumbál (šatník).

Byt sa nachádza vo vyhľadávanej časti sídliska Terasa na ulici Gudernova, na 7 poschodí.

V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť ako obchodné centrá, lekáreň, poliklinika, nemocnica a vysoké školy UPJŠ s Lekárskou fakultou. Cena za prenájom je aj s energiami plus požadujem depozit vo výške jedného nájomného navyše.

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.
Silvia Pethoová
Realitný maklér - konateľ