+ 3 fotky
     
PREDAJ

RD Košice - Krásna, Smutná ulica, pozemok 960m2, všetky IS

Ponúkame RD v lokalite Košice - Krásna
ul. Smutná
199 000 €
Užitková plocha:
118 m2
Plocha pozemku:
960 m2
Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Po dohode s majiteľom a osobnej obhliadke Vám exkluzívne ponúkame na predaj VAŠE NOVÉ BÝVANIE vo vyhľadávanej, lukratívnej lokalite v Košiciach, v mestskej časti Košice-Krásna.

Dom so zastavanou plochou 118m2 a prístavbou 57m2  na pozemku o výmere 960m2 je situovaný  mimo dopravného ťahu, v zástavbe rodinných domov, v tichej časti v centre obce, s dostupnosťou MHD  iba 100m, s výbornou   občianskou vybavenosťou:

v dosahu:  základná škola, škôlka, kostol, potraviny,  zmrzlina, pizzéria, kaderníctvo, kozmetika, cyklotrasa, detské ihriská, multifunčné ihrisko 

Pozemok so všetkými inžinierskymi sieťami:

kanalizácia

obecná voda

kopaná studňa /13m/

plyn

optika

obecná prístupová asfaltová cesta

Rodinný dom /118m2/ bol postavený v roku 1964, avšak  prešiel postupnou rekonštrukciou od roku 2008 . Ide o prízemný, suchý,   izolovaný dom /drenážou/ , so vstupom z dvora, murovaný zväčša z betónových tvárnic a tehly, drevený sedlový väznicový krov, nové debnenie v roku 2008, zastrešenie lepenková krytina /asfaltový šindel/. Fasáda zateplená z dvoch strán 10cm polystyrénom. Vonkajšie omietky na zatepelených stenách domu silikátové, ostatné výpenné.

Dom je neštandardne riešený /viď pôdorysy/.

Na južnej strane pozdĺžny betónový gánok, z neho vstup do predsiene,  do troch izieb a špajze, vykurovaný plynom – gamatky. Ostatné médiá v dome nezavedené.

Dvere vchodové plastové, ostatné drevené,zárubne drevené stolárske, okná plastové, podlahy plávajúce.  Orientácia obytných miestností juh.

Kuchyňa , kúpeľňa /vaňa/, WC sa nachádza oproti v samostatnej prístavbe   /57m2/  , kde v prednej časti je vstup do pivničného skladu /20m2/. Táto prístavba je napojená na vodu, kanalaizáciu, plyn-gamatky.

Znalecký posudok je k dispozícii v našej realitnej kanclerácii.

Názor makléra: 

Pre menej náročných vhodný k okamžitému bývaniu, pre náročnejších  vhodný na rozsiahlejšiu  rekonštrukciu.

Uvoľnenie je podmienené kúpou inej nehnuteľnosti.

 

 

 

 

 

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.
Silvia Pethoová
Realitný maklér - konateľ