+ 8 fotiek
               
PREDAJ

Rezidencia Herberia

Výnimočný 3izb byt v rezidencii Herberia, 2x loggia s plochou 11m2
Žižkova
354 500 €
Užitková plocha:
77 m2
Stav nehnuteľnosti:
Novostavba
Podlažie:
4
Výťah:
áno
Pivnica:
nie
Loggia:
2x

VISIT REAL v spolupráci so Silviou  Pethoovou  ponúka na predaj atypický 3 izb byt v rezidencii Herberia na Žižkovej ulici,  v širšom centre Košíc,  nachádzajúci sa na 4  posch.

Byty v tejto rezidencii kolaudovanej v roku 2019  sú dlhodobo nedostupné. Vzniká tak jedinečná  príležitosť stať sa majiteľom tohto výnimočného bytu. Najväčším bonusom prezentovanej  nehnuteľnosti je výborná dostupnosť do centra mesta (pešo 15 min, MHD 5 min), v  blízkosti Steel aréna,  potraviny , supermarket FRESH, banky, lekáreň, Univerzitná nemocnica Louisa Pasteura v Košiciach.

Rozloha bytu je 77 m2, prislúchajú k nemu 2 loggie vo výmere 11m2, tz. celková výmera je 88m2.   Všetky izby sú slnečné a príjemný pocit dotvára presvetlenie vďaka veľkému francúzskemu oknu v obývacej izbe.  V celom byte je elektrické podlahové kúrenie /vinylová podlaha, v kombinácii s keramickou dlažbou/, klimatizácia.

Umiestnenie bytu v rámci bytového domu poskytuje maximálne súkromnie. Jedná  sa o rohový byt na hornom poschodí, čo zaručuje   minimum susedov. 
 
K dispozícii na prenájom parkovacie miesto  v podzemných garážach, mesačne 50 eur.
 

Dispozícia bytu:

 • Orientácia J- Z  
 • Obývacia izba moderne prepojená s kuchynskou časťou, jedálňou a výstupom na loggiu, ktorá kopíruje dlhšiu stranu miestnosti, čím je dokonale  presvetlená a ponúka dokonalú oddychovú zónu.  Kuchyňa vybavená kvalitnými vstavanými spotrebičmi, znížený strop s podsvietením. 
 • Izba so šatníkom, maximálne presvetlená vďaka veľkoplošným oknám  
 • Izba s výstupom na loggiu,  taktiež s veľkoplošnými oknami
 • Nadštandardne veľká kúpeľňa so sprchovacím kútom walk-in vybavená podomietkovým telesom, moderným obkladom,  ktorý dotvára celkový dojem.
 • Samostatné WC s umývadlom
 • Vstupná hala – videovrátnik
 • Náklady na bývanie mesačne 200€

Rezidencia:

Správca Bytové družstvo IV.

 • Výťah
 • Kamerový systém
 • Spoločné priestory  - dostupná miestnosť na uloženie bicykla, alebo kočíka.
 • Spoločné priestory moderne navrhnuté dotvárajú pocit rezidenčného bývania
Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

Pre viac informácií a záujem o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle +421 905 473 512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.
Silvia Pethoová
Realitný maklér - konateľ