+ 1 fotka
 
PREDAJ

Rozsiahlý pozemok s RD lokalita Vranov nad Topľou

Na predaj veľký pozemok s RD
Nižný Hrabovec, okr. Vranov nad Topľou
Volajte
Plocha pozemku:
2793 m2
Inžinierske siete:
všetky

Visit Real si Vám dovoľuje predstaviť v exkluzívnom zastúpení nehnuteľnosť ktorá Vám poskytne domov, miesto na relax, sebarealizáciu a únik z rutiny každodenných dní.

 

pozemok sa nachádza v obci Nižný Hrabovec, ktorá sa rozprestiera v ondavskom výbežku Východoslovenskej nížiny, na terasách Ondavy. k dispozícii je kompletná infraštruktúra, vrátane vodovodu a obecnej kanalizácie. Je tu dostupná tak cestná ako aj železničná doprava. Centrum mesta Vranov nad Topľou je vzdialené 6 km a rekreačná vodná nádrž Domaša 20 km.

Jedná sa o pozemok o celkovej výmere 2 793 m2, ktorý vie poskytnúť veľa možností na realizáciu. Je situovaný v tesnej blízkosti rieky Ondava, ktorá umožňuje rybárčiť alebo môže pomôcť zabezpečiť dostatok vlahy pre veľký pozemok.

V súčasnosti je na pozemku postavený obývaný starší rodinný dom.

Dom:

  • Materiál: tehla, pórobetón, kameň, brizolitová omietka
  • Dispozícia: 2 izby, kuchyňa, kúpeľňa s WC, komora

Pozemok sa nachádzajú v intraviláne obce čo zjednodušuje proces plánovania potenciálnej výstavby.

Hlavná prístupová cesta umožňuje bezproblémový prístup na pozemok, ale je dostatočne vzdialená pre pocit súkromia a nenarúša okolitú prírodu.

Pozemok je vzhľadom na svoju polohu a veľkosť vhodný aj na využitie pre  podnikateľské nápady. Vašej fantázii sa medze nekladú. Tento región privíta oživenie a rozvoj.

Rýchlu a bezproblémovú dostupnosť do okolitých destinácii zabezpečuje hlavná cesta aj   železničná doprava.

Na pozemkoch sa nachádzajú prípojky:

  • mestskej vody
  • plynu
  • elektriny v príp. zmeny je neďaleké trafo
  • odpad je riešený formou septiku, pri pozemku možnosť napojenia na obecnú kanalizáciu.
  • vlastná studňa

Sme pripravení zodpovedať na všetky Vaše otázky.

 

Vážení klienti, rád Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

Pre viac informácií a záujem o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle +421 908 982 439 alebo mailom: info@koudi.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.
Peter Koudelka
maklér