+ 4 fotky
       
PREDAJ

Veľký 3 izb. byt vo vyhľadávanej lokalite Košice - KVP, s loggiou

3izb byt Košice - sídlisko KVP
Húskova
184 900 €
Užitková plocha:
79 m2
Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia
Výťah:
áno
Pivnica:
áno
Loggia:
áno
Realitná kancelária VISIT REAL s.r.o., a  Silvia Pethoová Vám ponúka exkluzívne  nehnuteľnosť vo vyhľadávanej lokalite na sídlisku KVP na Húskovej ul. v Košiciach.
 
Ponúkame priestranný 3izb byt ( 79m2 výmera s pivnicou)  na  8/8 posch. + 3,5 m2 loggia v novorekonštruovanom obytnom dome. Byt je v udržiavanom stave v momentálnom stave vhodný na investíciu na ďalší  prenájom. Nízke náklady na nájom.
 
Pre náročného klienta veľmi pekný dispozičný priestor na splnenie vlastnej predstavy o bývaní.
 
Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2015 v rozsahu:
 
rozvod elektriny, stupačky,
plastové okná
murované jadro
rohová vaňa , dlažba, obklad
laminátové podlahy
 
Rekonštrukcia bytového domu 03/2022 v rozsahu:
 
zateplenie  + nová fasáda
rekonštrukcia balkónov
nový výťah
rekonštrukcia strechy
 
V okolí sa nachádzsa dostatok zelene, vynikajúca občianska vybavenosť (školy škôlky, parky, obchody, poliklinika) s výbornou dostupnosťou do centra mesta, na mestský obchvat, zastávky MHD dostupné do 5min.
 
 
K dispozícii od 1.7.2022 (vhodné aj ako investícia, v súčastnosti je prenajímaný za 650€ mesačne)
Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.
Silvia Pethoová
Realitný maklér - konateľ