+ 13 fotiek
                         
PREDAJ rezervované

Výnimočný 3izb byt s výhľadom na Košice s francúzskym oknom

3izb byt Jaltská Košice - Furča
Jaltská
156 000 €
Užitková plocha:
70,27 s pivnicou m2
Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
7
Výťah:
áno
Pivnica:
áno
Loggia:
6m

Po dohode s majiteľmi Vám ponúkame krásny 3-izbový byt vo výbornej lokalite na sídlisku Dargovských hrdinov, Jaltskej ulici v Košiciach.

Po vstupe do bytu Vašu pozornosť určite upúta obývacia izba s hranolmi, ktoré spolu s bio krbom a francúzskym oknom vytvárajú veľmi príjemný pocit bývania s výnimočným výhľadom na mesto Košice.

Obývacia izba je spojená s kuchyňou a ponúka tak dostatočný priestor na oddych, ako aj priestor na spoločné chvíle s rodinou strávené pri stolovaní.

Z obývacej izby je výstup na 6 m dlhú loggiu. Výhodou tohto priestoru okrem výhľadu na mesto je bezpečnostné sklo, možnosť uzatvorenia celej loggie, ako aj na mieru vyrobené sťahovacie žalúzie.

Byt nachádzajúci sa na 7. poschodí, okrem obývacej izby spojenej s kuchyňou ponúka ešte 2 samostatné nepriechodné izby, samostatné WC, kúpeľňu, komoru priamo pred bytom a pivnicu v suteréne bytového domu.

Výhodou jednej izby je šatník zabudovaný priamo v izbe.

Ak sa neviete rozhodnúť či kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou, tak tu sa rozhodovať nemusíte – byt Vám ponúka obe riešenia. Priestranná kúpeľňa má okrem vane a sprchovacieho kúta dostatok miesta aj na práčku a umývadlo.

Byt sa predáva so zabudovanými časťami nábytku a po dohode s majiteľom je možné kúpiť ho aj vrátane ostatného zariadenia.

Bytový dom je zateplený a prešiel rekonštrukciou spoločných priestorov, vrátené nového výťahu a spoločných rozvodov.

Bytový dom sa nachádza vo vynikajúcej lokalite s bezproblémovým parkovaním a len pár minút autom od centra mesta s výbornou dostupnosťou kompletnej občianskej vybavenosti. 

 

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.